HİDRANT SU KAÇAĞI TESPİTİ


Ankara Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, kameralı cihazlar ile tespit ederek tamiratını garantili olarak yapmaktayız. Son teknoloji ile üretilen cihazlarla yapılan su kaçağı tespitini eğitimli personeller tarafından çözüme kavuşturuyoruz. Ev veya iş yerlerinde oluşan su tesisat arızaları kameralı sistemler ile önce bulunup daha sonra onarım işlemi gerçekleşmektedir. Termal kamera kullanan tecrübeli servis ekiplerimiz Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Banyo, mutfak ve tuvalet gibi ıslak zemin alanlarında yaşanan su sızıntıları kırmadan dökmeden tespit edilir.

Ankara kırmadan cihazla su kaçağı tespiti; evinizde veya işyerinizde yaşadığınız su kaçakları yıllar boyunca korkulu rüyanız olmuştur. Çünkü su kaçakları yalnızca su tesisatınızın zarar görmesine değil, suyun sızdığı tüm alanlara fiziksel tahribat vermektedir. Tavanınızın rutubetlenip dökülmesine, duvarlarınızın sararmasına veya komşunuza sızdıysa o evde yaşanan masraflarında tarafınızdan karşılanmasına sebebiyet vermektedir. Su tesisatçıları bu yüzden tüm dünyada her zaman arana ve saygı görmeyen devam eden mesleklerin başında gelir. Bu adamlar kimsenin duyamadığı, görmediği su kaçaklarını genelde tecrübesiyle eliyle koymuş gibi bulabilirler. İşte bu yüzden özellikle ülkemizde tesisatçı ustalarımıza karşı ayrı bir hoşgörüde bulunulmaktadır.

Tabi su tesisatçısı ve kaçak dendi mi akla gelen ilk şey fayans ve duvarlarınızın kırıldığı günler gelecektir. Küçücük bir sızıntının bulunması için evin bir moloz yığınına dönmesi özellikle ev hanımlarını çileden çıkarmaya yeterdi. Ama artık o eski uygulamalar çoktan geri de kaldı.

Biz size bu yüzden kırmama garantisi veriyoruz. Ankara’nın modern tesisat çözümleri konusunda en öncü firması olarak, termal kamera ve tesisat kamerası yöntemi, akustik dinleme cihazlarımız ve nem ölçer cihazlarımızla su kaçaklarının korkulu rüyası olmaktan öte gidiyoruz. Ustalarımızın deneyimleri ile birlikte son teknolojiye sahip kaçak bulma cihazlarımızın gücünü birleştiriyoruz ve Ankara sakinlerinin tüm tesisat problemlerini kırmadan dökmeden çözüme kavuşturuyoruz.