AO SMITH LILY


“Sağlığına değer veren ağzının tadını bilenler için…”

143 yıllık deneyimi ile dünyanın en prestijli su teknolojileri üreticisi A.O. SMITH’den akıllı teknolojisi ile en yüksek verim ve en düşük atık oranı sağlamak üzere tasarlanmış bir ürün!

İçme suyunda, yemeklerde ve çay-kahvede mükemmel lezzet için…

ÇOK AŞAMALI FİLTRASYON TEKNOLOJİSİ

Lily Su Arıtma Cihazı ile sağlıklı ve temiz içme suyuna zahmetsizce mutfağınızdan ulaşırsınız. Çok Aşamalı Filtrasyon Teknoloji suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin arıtılmasını sağlar.

SHIELD UV TEKNOLOJİSİ

Lily Su Arıtma Cihazı Shield UV Teknolojisi ultraviyole ışınlarını kullanarak sudaki bakterileri yok eder.

AMERİKAN PATENTLİ SIDE STREAM MEMBRAN TEKNOLOJİSİ

A.O. SMITH tarafından üretilen yenilikçi ve özel bir teknolojidir. Küçük ev aletlerinizi kirecin yıpratıcı etkisine karşı korur. Rakiplerine göre daha uzun ömürlüdür, %56 daha yüksek verimle su verir.

PERFORMANS TAKİP EKRANI İLE GÜVENLİ KULLANIM

Performans Takip Ekranı (PFM) cihazın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını gösterir; ileri teknolojisi ile sizi bilgilendirir. Bu sayede her zaman taze ve temiz su içmeniz ve kullanmanız mümkün olur.

AKILLI ELEKTRONİK MUSLUK TEKNOLOJİSİ İLE FİLTRENİZ KONTROL ALTINDA!

A.O. SMITH Lily Su Arıtma Cihazı Elektronik Musluğu sayesinde musluk üzerindeki led logosu ile filtre değişim zamanını haber vererek güvenli kullanım sağlar.

Lily Su Arıtma Cihazı Kuruluma ve Kullanıma Hazır Tezgah Altı Sistemi sayesinde musluğunuzdan anında tertemiz ve leziz su kullanmanızı sağlar.

Lily Su Arıtma Cihazınızı ikinci bir musluğa veya buzdolabı ünitesine bağlayarak kullanım alanını artırabilirsiniz.

İÇME SUYUNUZ MUSLUĞUNUZDAN AKSIN, PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN!

Lily Su Arıtma Cihazı damacana ve şişe sulara göre düşük maliyetlidir. Üstelik kullanım olarak zahmetsizdir. Düşük elektrik tüketimi sayesinde cebinizin dostudur. İstediğiniz her an, anında su kullanımınıza cevap verir.

A.O. SMITH Lily 75 GPD – 280 litre günlük su arıtma kapasitesi ile tüm ailenizin su ihtiyacını karşılar. 3.2G (12 litre) harici su tankı kapasitesi sayesinde sular kesilse bile mutfağınızı susuz bırakmaz.